درباره فیکس تهران بیشتر بدانید

مجموعه فیکس تهران با همکاری تعمیرکاران های شرکت های مختلف کار خود را شروع کرد. محموعه فیکس تهران با بهره گیری از تجارب زیادی که در شرکت های مطرح لوازم خانگی داشتند گروهی را تشکیل داده و برای هر رشته تعمیراتی متخصص آن رشته را انتخاب نمودند.همین ویژگی باعث شد تا کیفیت تعمیرات در بالا ترین حد خود صورت گیردو مشتریان عزیز رضایت بیشتری از این مجموعه داشته باشند. ما همواره در تلاشیم بهترین خدمات را با کیفیت بالا به مشتریان عزیز ارائه نماییم.

خدمات فیکس تهران

برخی خدمات فیکس تهران شامل تعمیر برندهای مختلف انواع لوازم خانگی تعمیر لباسشویی ، تعمیر یخچال ، تعمیر پکیج ،تعمیر کولر گازی ،تعمیر جاروبرقی می باشد. 

چرا انتخاب ما؟

  1. تعمیرات تخصصی
  2. حضور در منزل
  3. قیمت مناسب 
  4. گارانتی اصالت قطعات
  5. گارانتی خدمات
تعمیر پکیج

اعتماد شما سرمایه ماست. سرویس و تعمیرات لوازم خانگی خود را به کاراسان بسپارید. کارشناسان کاراسان به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما هستند.

سوالات متداول

فیکس تهران در استان تهران آماده خدمات رسانی در حوزه تعمیرات لوازم خانگی به شما مشتریان عزیز می باشد.

تمام متخصصان فیکس تهران با دقت بالایی انتخاب شده‌اند و از تجربه ی بالایی در زمینه ی تعمیر و سرویس لوازم خانگی برخوردار هستند. جلب رضایت شما، مهمترین وظیفه ی ماست.

متخصصان و تعمیرکاران فیکس تهران براساس میزان تخصص، تجربه و مهارت در حوزه فعالیت خود و آداب و اخلاق مشتری مداری برگزیده می‌شوند.